Wągrowiecki Kurier Powiatowy

Wągrowiecki Kurier Powiatowy
Głos Wągrowiecki
Tygodnik Wągrowiecki
Związek Powiatów Polskich

Powiat wągrowiecki - powiat lüneburski: 10 lat współpracy partnerskiej

10 lat współpracy partnerskiej

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Szanowni Państwo,

Stworzenie aktualnej bazy teleadresowej przedsiębiorstw z terenu Powiatu Wągrowieckiego ma za zadanie usprawnienie wymiany informacji miedzy Starostwem Powiatowym a przedsiębiorcami. Baza ta może służyć również konsumentom oraz inwestorom w szybszym dotarciu do firm.

W celu wpisania się do aktualnej bazy teleadresowej przedsiębiorstw prosimy wypełnić poniższy formularz i przesłać go na adres:
wagrowiec.wrpo@wielkopolskie.pl lub faksem pod nr 67 2627888.

   Formularz zgłoszeniowy

BAZA TELEADRESOWA PRZEDSIĘBIORCÓW

MIGLAND Michał Gapiński
Rodzaj prowadzonej działalności: tworzenie i aktualizacja stron internetowych, usługi informatyczne.
adres: ul. Straszewska 37, 62-100 Wągrowiec
tel.: 693 825 745
e-mail: Michal@migland.pl

Metal-Bud Perfekt Przemysław Gościniak
Rodzaj prowadzonej działalności: produkcja i sprzedaż; produkcja ogrodzeń stalowych, bram przesuwnych i skrzydłowych, kowalstwo artystyczne, sprzedaż ogrodzeń panelowych i PVC, dystrybucja automatyki do bram renomowanych producentów, dystrybucja bram garażowych.
adres: ul. Gnieźnieńska 47G, 62-100 Wągrowiec,
tel.: 507 182 455
e-mail: mbperfekt@gmail.com

Biuro Rachunkowe Anna Gapińska
Rodzaj prowadzonej działalności: Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, kadr i płac.
Prowadzimy: księgi rachunkowe; podatkowe księgi przychodów i rozchodów; ewidencje dla ryczałtu ewidencjonowanego; ewidencje VAT; ewidencje środków trwałych i WNiP; ewidencje wyposażenia; inne ewidencje wymagane przepisami prawa, a także akta osobowe pracowników; kartoteki wynagrodzeń pracowników; ewidencję urlopową pracowników; ewidencję czasu pracy pracowników; pełną obsługę umów zleconych i o dzieło.
Sporządzamy: deklaracje podatkowe; sprawozdania finansowe; listy płac; deklaracje i zgłoszenia ZUS; raporty RMUA za okresy miesięczne; wyprowadzamy zaległości; rejestrujemy podmioty gospodarcze w U.S. i ZUS, a także aktualizujemy dane firm.
Reprezentujemy klienta przed organami skarbowymi i administracyjnymi na podstawie pełnomocnictwa (ZUS, GUS, US i inne). Posiadany certyfikat wydany przez Ministra Finansów i ugruntowane doświadczenie pozwolą nam w pełni realizować zlecone przez Państwa zadania.
adres: ul. Skocka 22, 62-100 Wągrowiec.
telefon kontaktowy: 502-511-253
e-mail: biuro.gapinska@op.pl

Metys PPHU Meble Na Wymiar Maciej Nowaczewski
Rodzaj prowadzonej działalności: Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar. Wykonujemy na zamówienie meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, meble biurowe i szafy przesuwne oraz zabudowujemy wnęki.
adres: 62-100 Wągrowiec, ul. Dębińska 47
tel.: +48 511 817 689
e-mail: kontakt@metys-meble.pl
Jesteśmy wągrowiecką firmą produkującą meble na zamówienie. Wykonujemy na wymiar wiele rodzajów mebli - głównie meble kuchenne, pokojowe, biurowe, szafy przesuwne, a także meble sklepowe.
Tworzone przez nas meble dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta, do wymiarów jego mieszkania. Nasze wyroby sprawdzają się tam, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni. Do produkcji wykorzystujemy materiały renomowanych firm, takich jak Kronopol czy Blum.
Oferta skierowana jest w szczególności do mieszkańców okolic miast Wągrowiec i Poznań, jednak chętnie przyjmiemy zgłoszenia z całego województwa wielkopolskiego.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.metys-meble.pl, na której prezentujemy zdjęcia wykonanych przez nas kuchni na wymiar i innych mebli na zamówienie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt, postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

KRISLEX Kancelarie Doradców Prawnych Oddział Wągrowiec
Rodzaj prowadzonej działalności: Porady prawne oraz reprezentowanie klientów w pełnym zakresie prawa polskiego przed sądami i urzędami.
adres: ul. Kościuszki 30/1, 62-100 Wągrowiec
telefon kontaktowy: 673-450-357
e-mail: wagrowiec@krislex.pl
Reprezentujemy naszych klientów w sądach i urzędach, udzielamy porad prawnych, sporządzamy : pozwy, wnioski, skargi, odwołania, sprzeciwy, apelacje, prowadzimy sprawy : rozwodowe, spadkowe, mieszkaniowe, hipoteczne, podział majątku, przygotowujemy wszelkie pisma sądowe w zakresie : prawa karnego, wykroczeń, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego i spraw komorniczych, prowadzimy sprawy ZUS-owskie, pracownicze, sporządzamy wszelkie pisma urzędowe, przygotowujemy i weryfikujemy umowy, sporządzamy i odpowiadamy na wezwania do zapłaty, doradzamy w sprawach kredytów, ubezpieczeń, kaucji, polis, prowadzimy obsługę prawną firm, stałą i doraźną w pełnym zakresie.

PanEd OSOBISTY HYDRAULIK
Rodzaj prowadzonej działalności: Usługi instalacyjno-sanitarne
adres: ul. Gnieźnieńska 49, 62-100 Wągrowiec
telefon kontaktowy: 67 348 23 94, 501-658-148
e-mail: wagrowiec@paned.pl
Osobisty Hydraulik to fachowiec, który poradzi sobie ze wszystkimi problemami związanymi z instalacją w Twoim domu lub firmie. Świadczymy usługi instalacyjne wszelkiej maści od wymiany uszczelki po skomplikowane inwestycje.
PanEd to możesz być Ty. Dołącz do nas: www.PanEd.pl.

[... wstecz]