Wągrowiecki Kurier Powiatowy

Wągrowiecki Kurier Powiatowy
Głos Wągrowiecki
Tygodnik Wągrowiecki
Związek Powiatów Polskich

Powiat wągrowiecki - powiat lüneburski: 10 lat współpracy partnerskiej

10 lat współpracy partnerskiej

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Serwis oświatowy

Regulamin udzielania stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Regulamin
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3

Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego dla uczniów, słuchaczy i studentów

[więcej ...]

Nauczyciel Roku

Do 18 września można przesyłać zgłoszenia na konkurs Nauczyciel Roku 2015, objęty patronatem minister edukacji narodowej.

[więcej ...]

Rekrutacja dla gimnazjalistów

[więcej ...]

Informator gimnazjalisty 2015

[więcej ...]

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pn. "Mój wybór - szkoła ponadgimnazjalna w Powiecie Wągrowieckim"

[więcej ...]

ARCHIWUM

Awans zawodowy

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego słowami roty "Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej" nauczyciele, którzy uzyskali awans zawodowy, złożyli w obecności Starosty Wągrowieckiego Michała Piechockiego, Wicestarosty Tomasza Kranca, Członka Zarządu Powiatu Wągrowieckiego Roberta Woźniaka oraz Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Karoliny Krenz uroczyste ślubowanie.

[więcej ...]

RANKING NAJLEPSZYCH MATURZYSTÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

[więcej ...]

03.04.2014 r. - Oj, działo się, działo - V Powiatowe Targi Edukacyjne

Znamienici goście, dynamiczne prezentacje, utalentowana młodzież - tak w skrócie można podsumować V Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbyły się 3 kwietnia w hali wągrowieckiego OSiR-u.

[więcej ...]

Laureaci I Powiatowej Krzyżówki z okazji V Powiatowych Targów Edukacyjnych w Wągrowcu

[więcej ...]

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny promujący V Powiatowe Targi Edukacyjne w Wągrowcu pn. "Logo Powiatowych Targów Edukacyjnych w Wągrowcu"

[więcej ...]

04.07.2013 - Nagrody Starosty Wągrowieckiego dla najlepszych maturzystów z Powiatu Wągrowieckiego rozdane

W dniu 4 lipca 2013 roku w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu Wicestarosta Pan Tomasz Kranc w obecności dyrektorów szkół nagrodził najzdolniejszych maturzystów 2013 roku - tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Wągrowieckiego.

[więcej ...]

ADRESY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ POWIAT WĄGROWIECKI

[więcej ...]

Matury 2013

Miło nam ogłosić, że w 2013 roku do matury przystąpiło 480 absolwentów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Wągrowiecki, z czego 453, to uczniowie szkół dziennych dla młodzieży.

[więcej ...]

Będzie można uzyskać nowy zawód

Od nowego roku szkolnego - 2013/2014 w Zespole Szkół Ponadgminazjalnych nr 1 w Wągrowcu otwarte zostanie czteroletnie technikum w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Absolwent technikum kształcącego w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, zgodnie z podstawą programową kształcenia w tym zawodzie, powinien podejmować zadania zawodowe polegające na: organizowaniu montażu urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, wykonywaniu ich montażu, konserwowaniu oraz naprawianiu, kontrolowaniu pracy urządzeń i systemów, sporządzaniu kosztorysów oraz ofert i umów.

Informacja o remontach przeprowadzonych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu

[więcej ...]

PROJEKT DLA NAUCZYCIELI: "Praktyczne doskonalenie nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu w przedsiębiorstwach"

[więcej ...]

Bezpłatne materiały edukacyjne do nauki przedsiębiorczości i ekonomii

[więcej ...]

Biblioteczka Oświaty Samorządowej

Biblioteczka Oświaty Samorządowej to seria sześciu publikacji przeznaczonych dla jednostek samorządu terytorialnego w Polsce.

[więcej ...]

Informacja o postępach w realizacji projektu "eSzkoła - Moja Wielkopolska"

Uprzejmie informujemy, że w ramach projektu "eSzkoła - Moja Wielkopolska" realizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w partnerstwie z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Ogólnopolską Fundacją Edukacji Komputerowej, I Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu otrzymało sprzęt o łącznej wartości ponad 43 000 zł.

[więcej ...]

POWIATOWY PROGRAM WSPIERANIA UCZNIÓW UZDOLNIONYCH

Szanowni Państwo,
Przypominamy, iż z dniem 1 stycznia 2012 roku weszła w życie Uchwała Rady Powiatu Wągrowieckiego Nr X/73/2011 z dnia 28 września 2011 roku w sprawie "Powiatowego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół dla których organem prowadzącym jest Powiat Wągrowiecki".

[więcej ...]

ARCHIWUM 2012

ARCHIWUM 2011

ARCHIWUM 2010

ARCHIWUM 2009