Wągrowiecki Kurier Powiatowy

Wągrowiecki Kurier Powiatowy
Głos Wągrowiecki
Tygodnik Wągrowiecki
Związek Powiatów Polskich

Powiat wągrowiecki - powiat lüneburski: 10 lat współpracy partnerskiej

10 lat współpracy partnerskiej

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Wiadomości archiwalne

Spotkanie noworoczne strażaków ochotników w Łeknie

"Dziękuję wam za waszą ciągłą gotowość w niesieniu pomocy" - powiedział Michał Piechocki, Starosta Wągrowiecki do strażaków ochotników podczas spotkania noworocznego, które odbyło się w piątek 12 stycznia w Sali widowiskowej w Łeknie.

Na spotkanie przybyli przedstawiciele władz samorządowych oraz państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Pozdrowienia od Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Waldemara Pawlaka odczytał podczas corocznego spotkania noworocznego Szymon Manikowski - prezes Zarządu Oddziału Miejsko - Gminnego Związku OSP RP w Wągrowcu.

Andrzej Kuraszkiewicz - prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP poinformował o zakończonej kadencji wyborczej, zakupie nowego sprzętu dla OSP w Łeknie, wojewódzkim konkursie kronik, wyborze Szymona Manikowskiego na przewodniczącego zespołu do spraw młodzieży i kobiet przy Oddziale Wielkopolskim Związku OSP RP oraz obchodach Dnia Strażaka, które odbędą się 11 maja w Poznaniu.

Spotkanie noworoczne strażaków ochotników w Łeknie Spotkanie noworoczne strażaków ochotników w Łeknie Spotkanie noworoczne strażaków ochotników w Łeknie

fot. Jan Maćkowiak

[... wstecz]