Wągrowiecki Kurier Powiatowy

Wągrowiecki Kurier Powiatowy
Głos Wągrowiecki
Tygodnik Wągrowiecki
Związek Powiatów Polskich

Powiat wągrowiecki - powiat lüneburski: 10 lat współpracy partnerskiej

10 lat współpracy partnerskiej

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Wiadomości archiwalne

Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych - wyniki

W niedzielę 20 stycznia 2013 r. w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu odbył się Turniej Szachowy zorganizowany z okazji ferii zimowych.

Udział w turnieju wzięło 16 zawodników, w tym 5 kobiet. Najstarszym był Bronisław Piechocki, reprezentujący LZS Skoki, najmłodszym niespełna 8-letni Mateusz Walkowiak, reprezentant klubu MDK Wągrowiec. Głównym arbitrem zawodów był Starosta Michał Piechocki. Turniej rozgrywano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem gry po 10 minut dla każdego zawodnika.
W kategorii kobiet najlepiej spisała się Oliwia Szwon, w kategorii juniorów do lat 12 Szymon Binkowski, a w kategorii juniorów w przedziale wiekowym 13-18 lat Maciej Majorczyk.
W klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu uplasował się Krzysztof Okoniewski, na drugim miejscu Andrzej Klinowski, na trzecim Bronisław Piechocki.

Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych Turniej Szachowy z okazji Ferii Zimowych

[... wstecz]