Wągrowiecki Kurier Powiatowy

Wągrowiecki Kurier Powiatowy
Głos Wągrowiecki
Tygodnik Wągrowiecki
Związek Powiatów Polskich

Powiat wągrowiecki - powiat lüneburski: 10 lat współpracy partnerskiej

10 lat współpracy partnerskiej

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Wiadomości archiwalne

5-lecie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wągrowcu

29. stycznia w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wągrowcu obchodzono piąte urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki.

Na uroczystość przybyli: Starosta Wągrowiecki Michał Piechocki, koordynatorki projektu Małgorzata Janiak i Anna Sabiłło z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu oraz członkinie DKK. Z okazji jubileuszu przygotowano wystawkę oraz prezentację multimedialną ukazującą historię klubu.

Dyskusyjny Klub Książki powstał w ramach ogólnopolskiego projektu Instytutu Książki TU CZYTAMY, który jest adaptacją brytyjskiej idei reading - clubs wspólnego czytania i rozmów o książkach. Koordynatorem projektu jest WBPiCAK w Poznaniu. DKK tworzą czytelnicy w różnym wieku, których łączy pasja czytania i poznawania nowych książek. Program realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki.
Dyskusyjny Klub Książki przy Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wągrowcu działa od 16 stycznia 2008 r. Opiekunem Klubu jest Dorota Frydrych. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, we wtorki o godzinie 17.00.

5-lecie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wągrowcu 5-lecie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wągrowcu 5-lecie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wągrowcu 5-lecie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wągrowcu 5-lecie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wągrowcu 5-lecie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wągrowcu 5-lecie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wągrowcu 5-lecie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wągrowcu 5-lecie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wągrowcu

[... wstecz]