Wągrowiecki Kurier Powiatowy

Wągrowiecki Kurier Powiatowy
Głos Wągrowiecki
Tygodnik Wągrowiecki
Związek Powiatów Polskich

Powiat wągrowiecki - powiat lüneburski: 10 lat współpracy partnerskiej

10 lat współpracy partnerskiej

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Wiadomości archiwalne

Spotkanie sołtysów z włodarzami Powiatu Wągrowieckiego

7 lutego w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbyło się spotkanie sołtysów i przedstawicieli Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego z naszego powiatu ze Starostą Michałem Piechockim oraz Wicestarostą Tomaszem Krancem.

Podczas spotkania omówiono bieżące kwestie dotyczące poszczególnych sołectw, m. in. Kwestie oświatowe, kwestie związane ze stanem dróg, ich odśnieżaniem i posypywaniem, dotyczące systemu komunikacyjnego, kwestie zdrowia i inne. Starosta poinformował sołtysów m. in. o inwestycjach drogowych, które mają zostać zrealizowane w tym roku we wsiach na terenie powiatu. Propozycje współpracy zagranicznej dla rolników przedstawił kierownik Wydziału Spraw Europejskich i Rozwoju Radosław Kubisz.

Spotkanie sołtysów z włodarzami Powiatu Wągrowieckiego Spotkanie sołtysów z włodarzami Powiatu Wągrowieckiego Spotkanie sołtysów z włodarzami Powiatu Wągrowieckiego Spotkanie sołtysów z włodarzami Powiatu Wągrowieckiego Spotkanie sołtysów z włodarzami Powiatu Wągrowieckiego Spotkanie sołtysów z włodarzami Powiatu Wągrowieckiego Spotkanie sołtysów z włodarzami Powiatu Wągrowieckiego

[... wstecz]