Wągrowiecki Kurier Powiatowy

Wągrowiecki Kurier Powiatowy
Głos Wągrowiecki
Tygodnik Wągrowiecki
Związek Powiatów Polskich

Powiat wągrowiecki - powiat lüneburski: 10 lat współpracy partnerskiej

10 lat współpracy partnerskiej

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Wiadomości archiwalne

I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski

23 lutego w Pile odbył się I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej.

Kongres zorganizowany przez posłankę Małgorzatę Marię Janyskę odbył się w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Udział w nim wzięli m. in. Senator Mieczysław Augustyn, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Tomasz Bugajski, Prezydent Piły Piotr Głowski i wiceprezydent Beata Dudzińska oraz Minister Agnieszka Kozłowska - Rajewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania. W kongresie uczestniczyły również mieszkanki Wągrowca i Powiatu Wągrowieckiego, które na ręce pani minister przekazały pamiątkowy album z dedykacją od Starosty Michała Piechockiego i zaproszeniem do odwiedzenia naszego powiatu.
Program kongresu był bardzo bogaty. Były warsztaty, wystawy, park kobiet z różnymi atrakcjami, seanse filmowe, koncerty, występy artystyczne i panele dyskusyjne, m. in. o kobietach kultury i kulturze kobiet, czy finansowaniu przedsiębiorczości kobiet.
Przedstawicielki naszego powiatu bardzo pozytywnie oceniły kongres i wróciły z niego zadowolone.

I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski I Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski

fot. Ewelina Szulc

[... wstecz]