Wągrowiecki Kurier Powiatowy

Wągrowiecki Kurier Powiatowy
Głos Wągrowiecki
Tygodnik Wągrowiecki
Związek Powiatów Polskich

Powiat wągrowiecki - powiat lüneburski: 10 lat współpracy partnerskiej

10 lat współpracy partnerskiej

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Wiadomości archiwalne

Uroczyste otwarcie pracowni gospodarczo-technicznej
w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wapnie

W Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Wapnie otwarto nową pracownię gospodarczo-techniczną. Nowymi uczestnikami placówki są mieszkańcy gmin Damasławek i Gołańcz. W uroczystości otwarcia uczestniczył m. in. Starosta Wągrowiecki Michał Piechocki.

Pracownia gospodarczo-techniczna odpowiedzialna jest za wykonywanie niewielkich czynności naprawczych, dbałość o magazyn ze słomą jako materiałem opałowym, załatwianie bieżących zakupów oraz opiekę nad terenami zielonymi wokół placówki. W wolnych chwilach uczestnicy pracowni wykonują prace manualne i w miarę możliwości służą pomocą pozostałym uczestnikom Warsztatów. Codzienne czynności na pozór proste i oczywiste, dają naszym uczestnikom poczucie odpowiedzialności i przydatności, co jest szczególnie ważne i potrzebne w trakcie procesu terapeutycznego. Serdeczne podziękowania za pomoc w utworzeniu pracowni zostały złożone do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wągrowcu.

Uroczyste otwarcie pracowni gospodarczo-technicznej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wapnie Uroczyste otwarcie pracowni gospodarczo-technicznej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wapnie Uroczyste otwarcie pracowni gospodarczo-technicznej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wapnie Uroczyste otwarcie pracowni gospodarczo-technicznej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wapnie Uroczyste otwarcie pracowni gospodarczo-technicznej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wapnie

[... wstecz]