Wągrowiecki Kurier Powiatowy

Wągrowiecki Kurier Powiatowy
Głos Wągrowiecki
Tygodnik Wągrowiecki
Związek Powiatów Polskich

Powiat wągrowiecki - powiat lüneburski: 10 lat współpracy partnerskiej

10 lat współpracy partnerskiej

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Walory Przyrodnicze Powiatu Wągrowieckiego

Wiadomości archiwalne

IV Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

W piątek 24 maja w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbyła się IV Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.

W powiatowym etapie olimpiady wzięło udział 28 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Wągrowieckiego: - z Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu 4 uczniów, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Wągrowcu 10 uczniów, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Wągrowcu 5uczniów i z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gołańczy 9 uczniów.

Uczestnicy musieli rozwiązać test składający się z 30 pytań wiedzy o samorządzie terytorialnym oraz wiedzy o Powiecie Wągrowieckim. Uczniowie reprezentowali bardzo wysoki poziom, dlatego by ostatecznie wyłonić laureatów potrzebna była dogrywka. Powiatowa Komisja Konkursowa w składzie: Karolina Krenz - Przewodnicząca komisji, Beata Koczorowska-Muszyńska - Członek komisji, Cezary Kucharski - Członek komisji, Ewelina Szulc - Członek komisji, Katarzyna Stachowiak - Członek komisji zdecydowała o przyznaniu następujących miejsc:

I miejsce - Paula Rybarkiewicz z ZSP nr 2,
II miejsce - Mateusz Szkudlarg z ZSP Gołańcz,
III miejsce - Ewa Wiśniewska ZSP nr 2,
IV miejsce - ex quo - Hanna Majchrzak z ZSP Gołańcz i Karol Wielgosz z ZSP nr 2.

Laureaci otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe, które wręczyli Starosta Michał Piechocki oraz Wicestarosta Tomasz Kranc.

Protokół

[... wstecz]